BALI S ANDREOU

Přijeďte prožít pravou atmosféru Bali bez cestovní kanceláře. Přijeďte se setkat s místní kulturou a zažít, jak žijí místní lidé. Jako přítelkyně Indonésana Vám zprostředkuji skutečný zážitek!

Zařídím Vám vše : od zajištění nejvýhodnější letenky, ubytování a naplánování celého Vašeho výletu dle Vašich představ a očekávání. Neplatíte nic předem vše až na místě a po uskutečnění výletů či turistických atrakcí. 

Neriskujete tím tedy nic! Proč by jste měli cestovat se mnou a ne s cestovní kanceláří?

Co Vám mohu nabídnout více, než cestovní kanceláře?

15 důvodů, proč na Bali s Andreou

 • 1
  Individuální přístup!
  Vše zařídím dle Vašich představ a požadavků! Zároveň poradím, zda co očekáváte je reálné!
 • 2
  Neplatíte nic předem!
  Nejsem cestovní kancelář! Vše platíte průběžně během realizace pobytu! Kalkulaci nákladů obdržíte, aby jste měli představu kolik Vás bude Bali stát.
 • 3
  Pomohu Vám najít nejvýhodnější letenku!
  Spolu najdeme nejvýhodnější letenku přímo pro Vás!
 • 4
  Pomoc s překonáním jazykové bariéry!
  Pokud neumíte dobře anglicky či indonésky ráda Vám budu nápomocná během Vaší cesty!
 • 5
  Doporučím místa, která stojí za to na Bali vidět!
  Mám Bali sama procestované a tak Vám mohu doporučit, co stojí za to vidět a co třeba vynechat. Tak abyste stihli během Vaší cesty to nejdůležitější.
 • 6
  Vyzkoušíte si jaké to je sjet si svoji první vlnu!
  Máme vlastní školu a půjčovnu surfů v oblasti vhodné pro začátečníky.
 • 7
  Zařídím Vám nejvýhodnější a vyzkoušené ubytování!
  Všechny ubytovací zařízení, které Vám doporučím mám sama vyzkoušené či je provozují lidé z České republiky. Zařídím a doporučím čisté ubytování, tak aby vyhovovalo Vaší cenové představě.
 • 8
  Seznámím Vás s místním lidmi!
  Jsem přítelkyně místního muže a mám mnoho přátel mezi místními. Ráda Vás zavedu přímo do jejich rodin a seznámí s místní kulturou tváří v tvář.
 • 9
  Zařídím Vám nezapomenutelné zážitky!
  Chcete vyzkoušet potápění, surfování, jízdu na koni či na slonovi? Chcete vyzkoušet rafting či jiné vodní sporty? To vše Vám pomohu zařídit a prožít s Vámi!
 • 10
  Zprostředkuji návštěvu šamana!
  Zajímají Vás zajímaví lidé či se zajímáte o přírodní léčitelství? A nebo Vás zajímá Vaše budoucnost? S tím vším Vám může pomoci místní šaman.
 • 11
  Poradím a pomohu nejen s výměnou peněz!
  Poradím z jakých bankomatů vybírat či s Vámi zajdu do směnárny. Upozorním na co si dát opravdu pozor!
 • 12
  Zařídím transport z letiště a na letiště!
  Vyzvedneme Vás přímo na letišti. V den odjezdu zařídím odjezd na letiště!
 • 13
  Přátelský přístup!
  Ke všem svým klientům se chovám, jako ke svým přátelům. Mojí prioritou je, aby jste se cítili v cizí zemi a odlišné kultuře jako doma. Ráda budu s Vámi sdílet Vaše zážitky.
 • 14
  Bali je mojí vášní!
  Nejsem zaměstnanec cestovní kanceláře. Bali je moje srdeční záležitost, vše dělám s láskou a respektem nejen k místní kultuře, ale i respektem lidem z mé země.
 • 15
  Jóga na pláži
  Jako lektorka jógy Vás naučím základní asány! Cvičení probíhá na pláži dle toho kdy si sami určíte!

Ještě váháte? Přečtěte si můj blog a nebo si objednejte eBook o Bali, který obsahuje nejen praktické informace pro cestování, ale je i mým osobním příběhem o tom, jak jsem se na tento ostrov vlastně dostala!

www.kutasufing.com můžu jedině doporučit. Bima je skvělý instruktor, trpělivý, jednoduše vysvětlí, jak se co dělá, pomůže s chybami a nedostatky. Věnuje se Vám na plno, vždy příjemný a milý, takže brzy budete dělat velké pokroky. Nesrovnatelné s hromadnými kursy, kde se jeden instruktor věnuje 10 lidem. Andrea je velice milá, příjemná a ochotná, pomůže vám sehnat ubytování, zařídit výlet, nakontaktuje vás případně na další Čechy v Indonésii. Oba vás vezmou mezi sebe jako přátele, budete se u nich cítit jako byste tam patřili odjakživa... Za mě jednoznačně jednička!!

Alena Kodrasová, Český Krumlov

Jak jsem se dostala na Bali?

Jak to vlastně všechno začalo? Co mě na Bali zavedlo a proč jsem se rozhodla tu žít? 

Vždycky jsem měla ráda léto, teplo a nekonečné koupání. Vždycky mě lákalo moře a jeho nekonečné vlny a zajímavý podmořský svět odlišný od toho pozemského. 

Ve svých snech jsem si představovala, jak žiji na nějakém ostrově. Časem zřejmě "Vesmír" vyslyšel mé myšlenky a život mě oklikou dostal na Bali.

Můj celý příběh včetně praktických informací pro cestování. Po přečtení eBooku zjistíte, zda je Bali pro Vás to pravé, zda tu chcete strávit dovolenou či zkusit tu třeba i žít!

Koupit si ho můžete zde : 

http://andreavosejpkova.com/www-andreavosejpkova-com-podpora-honzika/

 

 

Kontaktní formulář

AV DREAM s.r.o.

Andrea Vosejpková

E-mail:

webmail@andreavosejpkova.com