Objednávka eBooku

Nespoutané Bali -  jak jsem poznala ostrov "Bohů a Démonů"

Vyplněním objednávky získáte eBook  se zajímavým osobním příběhem a hodně praktických informací pro cestování. Zároveň přispějete přesně 50% z ceny eBooku na nákladnou léčbu Honzíka.

Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 390 Kč tedy získáváte:

 • Poutavý osobní příběh
  Napsáno dle skutečné události. Jeho čtením strávíte nejen příjemné chvíle, ale také napětí.
 • Milostná zápletka
  Poznáte Bali nejen očima turisty, ale také Vám přiblížím, jaké to je prožít pár dní s místní mentalitou.
 • Praktické informace pro cestování
  v eBooku jsou obsaženy informace důležité před odletem a při samotném pobytu.
 • Bonus osobní poradenství zdarma
  Při koupi eBooku Vám poskytnu před a během Vašeho cestování osobní poradenství zdarma. Pokud cestu zatím neplánujete a eBook si koupíte jako knihu s poutavým příběhem můžete mě i tak kontaktovat s Vašimi dotazy.
 • Bonus zdarma foto eBook a dvě videa
  Foto eBook s nádhernými fotografiemi a dvě videa, z potápění začátečníka a z pozorování varana komodského.
 • Jiný příběh o Bali než jste slyšeli
  O Bali se hodně mluví a píše. Můj eBook je však hodně odlišný je mým příběhem s pokračováním.
 • Podpora Honzíkovo nákladné léčby
  Koupí eBooku se budete zároveň podílet na podpoře nákladné léčby Honzíka. Věřím, že pokud se všichni spojíme v dobrou věc můžeme pomoci, kdekoliv ze světa.

" Andrein eBook moc doporučuju všem, kdo se chystají na cestu na Bali. Je plný praktických a užitečných informací. A nejen to. Díky Andreině příběhu, na kterém je celý eBook postavený dostanete i spoustu podnětů k zamyšlení se nad vlastní životní cestou. Doslova četba na jeden zátah!

Marie Korseltováwww.mariekorseltova.cz

Je úžasné, jak stačí změnit prostředí, být na cizím místě jen sama se sebou, s vlastními touhami a přáními a najednou se věci kolem dají do pohybu. Vesmír se spojí a vše začne do sebe zapadat. O Bali jsem v poslední době slyšela z více stran. Ráda cestuji, ale o téhle části světa jsem dosud neměla mnoho informací. S nadšením jsem si proto přečetla e-book od Andrey Vosejpkové – Nespoutané Bali. Kniha je napsaná formou deníku a je nejen osobním příběhem Andrey, ale také skvělým průvodcem po ostrově. Našla jsem v ní užitečné rady a tipy na cestu, kterými je kniha přímo nabitá. Nikdy mě nenapadlo, co všechno se dá na ostrově jako je Bali zažít! Andrea v knize dává i osobitý návod, jak cestovat sólo, dodává odvahu pustit se do dobrodružství. A pokud se i vy chcete naladit na cestovatelskou vlnu - Nespoutané Bali rozhodně stojí za přečtení.

Lenka Wooten, autorka blogu o cestování www.pohlednicezcest.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na andreavosejpkova@gmail.com 

Jsem tu pro vás, ráda Vám pomohu.