Nespoutané Bali - jak jsem poznala ostrov

"Bohů a Démonů"

 • Cítíte prázdnotu po ukončeném vztahu?
 • Máte pocit, že se točíte v začarovaném kruhu?
 • Bojíte se vyrazit sami na cestu do zahraničí a přitom po tom toužíte?
 • Máte rádi napínavé osobní příběhy?
 • Příběhy pravdivé, které Vás mohou inspirovat?
 • Příběhy o lásce a nečekaných setkáních

Pak jste na správných stránkách a čtěte dále.

Tento eBook Vám může změnit pohled na svět.

Co Vám můj eBook přinese?

Příběh dle skutečných událostí  ve kterém odkrývám sama sebe, své obavy a svojí cestu za lepším životem. 

Inspirativní příběh o cestování a nečekané lásce.

 • Dříve jsem bojovala se strachem a pocitem trapnosti cestovat sama. Překonala jsem ho a poznávací cesta mi přinesla do života nové zážitky a nové životní výzvy a zkoušky.
 • Svým osobním příběhem Vám představím, jaké to je cestovat sama do země s odlišnou kulturou. Přidávám praktické informace pro Vaše cestování.
 • eBook je zároveň čtivým příběhem s milostnou zápletkou. Pokud zatím o cestování nepřemýšlíte stane se pro Vás příjemným čtením pro chvíle odpočinku.

Příběh, který Vás vtáhne do děje.

Ve svém životě překračuji hranice navzdory strachům, které ožívají v mé duši.

Ráda předám svůj osobní příběh a své zkušenosti, které se mohou stát pro mnohé inspirací.

Věřím, že každý z nás může nalézt štěstí!

Každý z nás může jít za hlasem svého srdce navzdory strachu!

Reference

Andrea je inspirací pro spoustu žen, které se obávají změnit svůj život na život svých snů. Chcete-li se inspirovat a podpořit samy sebe k vykročení z vlastní komfortní zóny, tak tohle čtení je přesně pro vás. Protože otevřenému člověku se otevírá svět. Naleznete tady spoustu zajímavých tipů na cestování a na pobyt na Bali. Holt krásným dnům protkaným cestováním!

Markéta Angela Haštabováhttp://www.marketahastabova.cz/

" Andrein eBook moc doporučuju všem, kdo se chystají na cestu na Bali. Je plný praktických a užitečných informací. A nejen to. Díky Andreině příběhu, na kterém je celý eBook postavený dostanete i spoustu podnětů k zamyšlení se nad vlastní životní cestou. Doslova četba na jeden zátah!"

Marie Korseltováhttp://mariekorseltova.cz/

Tenhle úžasný e-book mi přišel právě vhod. Chystáme se příští rok na Bali a trochu jsem se ztrácela v informacích, které jsou všude na internetu. Po přečtení ebooku mám konečně jasno, jak naši cestu naplánovat. E-book je nabitý praktickými informacemi, díky nim už mám představu, jak to na Bali chodí a co od pobytu tam mohu očekávat. Také už vím, která místa na Bali bychom určitě měli vidět. Určitě tenhle e-book doporučuji všem, kteří se na Bali chystají.

Marie Vavrochováhttp://marie-vavrochova.cz/

Kolik za eBook zaplatím?

 • Cena je srovnatelná s koupí např. hezkého trička či tuniky
 • Tento eBook Vás však obohatí na duši
 • Lidské příběhy jsou inspirativní
 • Každý z nás má rád příběhy jiný lidí
 • Čtení rozšiřuje obzory
 • Získáte cenné informace o Bali
 • O Bali toho bylo napsáno hodně, ale ne všichni mají tak originální příběh

Cena tohoto eBooku včetně 3 bonusů zdarma je 390,- Kč.

 

Navíc při objednávce do 24.12.2016 je startovací cena eBooku 290,- Kč.

Prostřednictvím tohoto eBooku odkrývám svůj velmi osobní příběh nejen o cestování, ale i překonávání strachu a starých myšlenkových vzorců. Příběh Vám bude inspirací nejen pro cestování, ale i odpovědí na Vaše osobní vnitřní otázky.

Pomůže Vám otevřít téma, které necháváte spát pod pokličkou. 

 

Milostný příběh 

Nabízím 100% garanci vrácení peněz v případě, že Vás můj eBook nezaujal a ničím neobohatil. 

Stačí mi napsat do 14 dnů od jeho zakoupení a já Vám vrátím bez dotazů peníze zpět na Váš účet.

DSC_0012 (2)

Andrea Vosejpková

autorka eBooku

 

Zajímá mě příběh a kupuji!

Je úžasné, jak stačí změnit prostředí, být na cizím místě jen sama se sebou, s vlastními touhami a přáními a najednou se věci kolem dají do pohybu. Vesmír se spojí a vše začne do sebe zapadat. O Bali jsem v poslední době slyšela z více stran. Ráda cestuji, ale o téhle části světa jsem dosud neměla mnoho informací. S nadšením jsem si proto přečetla e-book od Andrey Vosejpkové – Nespoutané Bali. Kniha je napsaná formou deníku a je nejen osobním příběhem Andrey, ale také skvělým průvodcem po ostrově. Našla jsem v ní užitečné rady a tipy na cestu, kterými je kniha přímo nabitá. Nikdy mě nenapadlo, co všechno se dá na ostrově jako je Bali zažít! Andrea v knize dává i osobitý návod, jak cestovat sólo, dodává odvahu pustit se do dobrodružství. A pokud se i vy chcete naladit na cestovatelskou vlnu - Nespoutané Bali rozhodně stojí za přečtení.

Lenka Wooten, autorka blogu o cestováníwww.pohlednicezcest.cz

Andry, s radostí jsem si přečetla tvůj příběh, do kterého na pár dní zapadám i já 🙂. Sleduji tvoji cestu a máš můj velký obdiv za to, jaký kus a jak rychle jsi na ní ušla. Tvá kniha je velmi čtivá a moc ráda jsem se začetla do pokračování tvého pobytu, ve kterém jsem už nebyla osobně. Měla jsi ještě hodně zážitků a bylo fajn se jimi pročítat a vnímat tvůj úhel pohledu na život na Bali. Každý jsme originál a opravdu vnímáme vše ze svého pohledu. Tvůj příběh je napínavý a poučný a určitě je velmi inspirativní pro ty, kdo mají chuť někam vyrazit a zatím si v tom moc nevěří. Protože ty jsi důkazem toho, že vše jde, když člověk se nechá vést sebou samým. Ať se ti daří, i tvé knize a také i tvým čtenářům

Alžběta Matiášováwww.alzbetamatiasova.cz, www.domacihomeopatie.cz

Ebook se mi líbil. Neměla jsem žádné očekávání a možná právě proto jsem si ho vychutnala. Nejdřív jsem si říkala, že proč bych tohle vlastně měla číst, vždyť mě denní prožívání nějaké ženy nemusí zajímat. Andrea mě však do dobrodružství vtáhla a já si její příběh vychutnala. Trochu se i zasnila a celkově si čtení užila. Ebook doporučuji cestovatelkam, které objevují svět aby si udelaly představu co vše můžou prožít a jaké přitom mohou mít pocity.

Eva Pitnerováwww.evapitnerova.cz

Praktické informace pro cestování 

Startovací cena  eBooku do 24.12.2016 je 290,- Kč včetně  3 hodnotných bonusů zdarma!

eBook,  2 bonusový eBook plný fotografií krásných míst Bali a bonusové video z potápění začátečníka a pozorování varana komodského! O překonání strachu a poznání úžasného podmořského světa!

Podívejte se, jak krásné může být potápění nejen na BALI!

Podívejte se, jak vypadá člověk, který se v životě potápí poprvé!

curvedtvlt_1413x1258

Podívejte se, jak vypadá varan komodský - největší ještěr planety ze 3 metrů!

Foto eBook se 35 nádhernými fotografiemi